Platinium E-618M

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v TV Products

s kúpeným produktom som zatiaľ veľmi spokojný. splna všetky moje požiadavky ,ktoré som od neho očakával. odporúčam aj ostatným. je to kvalitný výrobok.

• , zakúpené v TV Products

tento produkt sme si vybrali preto, že sa nám páčia veci dávno minulé a nostalgické. rádio platinium hrá čisto, a robí mi spoločosť celý deň. ďakujem

Produkt nemá žiadne parametre.

Drevené prevedenie štýlového retro rádia. Podpora prehrávania hudby v mp3 formáte z USB disku alebo SD karty.