NUMAN Two

Teraz novinka: Všestranný talent rozšírený o nenápadne integrovaný CD prehrávač pre mnoho formátov a tiež s možnosťou používania ako systém pre viaceré izby! Podpora Spotify...
Doprava zdarma, Do 3 dní

• Všetko v jednom, dobrá kvalita
    • Chýbajúca gumička na nohe

• Velmi dobry zvuk v spodnom pasme vdaka subwooferu s bassreflexom
    • Uplne ovladanie mobilom
    • Dobra citlivost FM/DAB prijimaca, ine radia mi tam kde ho mam sumeli, resp vypadavali.
    • Ovladanie s DO je intuitivne ako pri mobile

DAB tuner
Počet alarmov
2 časy budenia

Podpora Spotify Connect

So Spotify Connect si užijete online hudobnú rozmanitosť a zmeníte Váš smartfón alebo tablet na diaľkový ovládač. Tak možno ľahko prehrávať obsah Spotify na zariadení NUMAN Two. Pre ovládanie musíte len smartfón, prípadne tablet, spojiť s tou istou sieťou a mať najnovšiu verziu aplikácie.

Multimediálny hudobný zážitok

Predný CD priečinok podčiarkuje dizajnovosť zariadenia NUMAN Two a rozširuje digitálne rádio o dôležitý mediálny zdroj. Tým sa otvára svet audio CD, MP3 CD a WMA CD, nezáleží, či kúpené alebo samostatne vytvorené ako CD-R/RW. Zadný USB port zásobuje zariadenie NUMAN Two zvukovými zdrojmi z USB kľúčov.

Pohľad na funkcionalitu

Bluetooth umožňuje jednoduchý bezdrôtový audio streaming. Po intuitívnom spojení máte prístup k hudobnej knižnici Vašich bluetooth zariadení.

Kvalita miesto kvantity

Multimediálne všestranné zariadenie je malé. NUMAN Two stelesňuje brilantný zvuk, inovatívne technológie a čistý dizajn.

Obzvlášť inteligentný v celom byte

NUMAN Two zjednocuje FM rádio a digitálne rádio (DAB+) s prehrávaním z rôznych streamovacích služieb. Vďaka možnosti použitia ako systému pre viaceré izby možno prepojiť so zariadením NUMAN Two reproduktory v celom byte: Hudobný zážitok v celom dome.

Vždy v éteri

Konektivita je jeho vybavením. NUMAN Two streamuje cez WiFi a LAN pripojenie hudobné súbory Vášho smartfónu, tabletu alebo počítača a spojí Vás globálne s Vašimi digitálnymi rozhlasovými favoritmi. Okrem toho možno prehrávať zvukové súbory v sieti cez vstavaný hudobný prehrávač.

Intuitívne ovládanie

Zrozumiteľné menu a prehľadný TFT farebný displej s vysokým rozlíšením uľahčujú Váš výber hudby a ovládanie. Rovnako poskytuje dodávaný diaľkový ovládač pohodlné ovládanie z gauča alebo kresla.

Prekvapivo dynamický

NUMAN Two garantuje precízny zvuk pomocou presných frekvencií a bohatých hĺbok. Dva kompaktné 6,35 cm (2,5") širokopásmové reproduktory vytvoria na fazety bohatý zvuk s krištáľovo čistými výškami a intenzívnymi stredmi. Integrovaný downfire subwoofer používa rozšírenú ponuku miesta s 13,34 cm (5,25") a posilňuje pritom basy - vďaka funkcii hlasitosti aj pri tichých tónoch.

Absolútne flexibilný

Cez AUX-In a Line-Out interaguje zariadenie NUMAN Two aj s Vaším MP3 prehrávačom, stereo systémom alebo s Vaším zvukovým systémom.

NUMAN Two

Univerzálny a praktický - jednoducho základný. Zahalený v tmavom dubovom dreve plní vynikajúco funkciu aj v neaktívnom stave.

NUMAN - decentne skromný, dynamický zvuk.

Kvalitné zvukové systémy z Berlína. NUMAN nanovo definuje dizajn, zvuk a haptiku. Two je najnovšie majstrovské dielo.

• Kvalita

• Všetko v jednom, dobrá kvalita
    • Chýbajúca gumička na nohe

• Velmi dobry zvuk v spodnom pasme vdaka subwooferu s bassreflexom
    • Uplne ovladanie mobilom
    • Ovladanie s DO je intuitivne ako pri mobile

• Super som spokojný funkcie a zvuk lepšie ako Hama
  • , zakúpené v Electronic Star

Skvelý zvuk , pekný dizajn , celkom rýchle- jednoduché - intuitívne ovládanie , displej zobrazuje názvy skladieb aj na FM rádio vlnách. Aplikácia UNDOK funguje dobre - tiež rýchlo a je aj v slovenskom jazyku . Som spokojný s týmto " multi " zariadením , dúfam vydrží aj cez 15 rokov .

• , zakúpené v Electronic Star

Super internetové rádio, má všetko čo som chcela a je krásne!

• pekný dizajn
    • dobrý zvuk ,basy a výšky sa dajú našťastie upravovať, zabudovaný subwoofer
    • internetové rádia, prehra MP3, WMA, AAC, FLAC
    • na zadnej strane ma koncovku LAN do internetovej sieti po kábli čo je veľká výhoda,nie všetky zariadenia to majú
    • otočné koliesko na vrchu sa podľa mňa horšie ovláda ,radšej používam dial.ovládač

S produktom som spokojný až na malé výhrady ako je rýchlosť a praktickosť ovládania ,ale to chce asi iba zvyk.

• , zakúpené v Electronic Star

• Pekny dizajn, kvalitne spracovanie a velmy dobry zvuk
    • Obcasna pomala odozva dialkoveho ovladania az nefunkcnost - zamrznutie. Pre opravu nutny restart zariadenia

• Super,nemám žiadne výhrady
    • Cena. Ja som ho kupoval za 300€, to sa mi zdá byť troška prehnané,ale uspokojilo očákávania

USB,CD,DAb,Dab+,Internetové rádiá,je v nom všetko čo potrebujem.Neočakával som od výrobku Hi-Fi zvuk to ani nemá a ani to neni možné to by bola iná cenová relácia a aj celá konštrukcia na to neni určená,ale za to čo sa kompaktných rozmerov týka tak je aj zvuk ok a to som dosť nároční,čo sa kvality zvuku týka,ale ako som už spomínal nekupoval som ho kvoli tomu aby som si vychutnal každý detail hudby v super kvalite.Mám ho v spálni a zatial som spokojný.No a ešte aj dobre vyzerá .. ale to je už vec vkusu,,

• , zakúpené v Famtastic!

• Sofistikovaný výrobok, kvalita reprodukcie, design