Makita DMR102

Typ
Stavebné

• , zakúpené v maXináradie.sk

• perfektné radio,kvalitné vyhotovenie,robustná konštrukcia,napajanie na 220V +na tri druhy akumulátorov.

• Cena/kvalita

Mam všetko Makita tak preto

Typ
Stavebné

Sme autorizovaný predajca značky MAKITA.

Akumulátorové rádio pre akumulátory Li-Ion 7,2 - 18 V, NiCd, NiMH s možnosťou pripojenia aj na 230 V.

IPX4 tested / Ochrana proti striekajúcej vode

Automatické ladenie s uložením 5 staníc

Stereo reproduktory

Pogumovanie stroja, ochrana proti poškodeniu

Ohybná anténa

Protišmyková rukoväť sklopná o 90°

Ochrana ovládacích prvkov

Hodiny s funkciou budíku

Dodávané bez akumulátora, nabíjačky.

Technické parametre

• Max výkon: 7.2 V: 2x0, 5W, 9.6 V: 2x1W; 10.8 V: 2x1, 2W, 12V: 2x1, 5W; 14.4 V: 2x2, 2W, 18V 2x3, 5W
  • Rozsah pásma FM: 87,5–108 MHz

• Cena/kvalita

• Kompaktne
    • -nebolo by nič proti keby stalo 30€
    • -bez baterie!

S 2 akumulátormi a nabíjačkou by som to ešte pochopil. Za 100€ si musite robit srandu. To už za takúto cenu človek kúpi microsystem, ktorý má trochu iné parametre (zvukové) ako toto chrastítko. Zato, že sa to tvári robustne tak by nemala byť cena astronomická..

• Pekný, čistý zvuk.
    • Chýba mi vstup USB.

V predchádzajúcom zamestnaní som mal rovnaké rádio a páčilo sa mi.

• len negatívne
    • Chýba mi plnenie zmluvy !

Nemyslel som si, že som bol oklamaný.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Videl som ho na mnohých miestach, znie pekne a dobre zachytáva rozhlasové stanice.

Mam všetko Makita tak preto

• , zakúpené v maXináradie.sk

• na stavbu ako stvorené
    • kvalita za rozumnú cenu
  • , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Dobrá kvalita, nie je krehký, znie dobre.
    • Nemohol som nájsť

Kúpil som ho ako darček.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • malé ručné zariadenia s batériami môžu pracovať bez káblov.
    • ninycs interná batéria.

Pohodlné záhradné grilovanie príslušenstvo môžem len odporučiť.