auna KR-130

Chýba slovenský návod

Typ
Kuchynské
Vodoodolný

Kuchynské rádio auna KR-130 vám prinesie nielen hudobné pozadie pri varení. Vďaka funkcii bluetooth môžete rádio ľahko prepojiť so smartfónom a používať ho ako hands-free na uskutočňovanie hovorov.

Najväčšia prednosť tohto kuchynského rádia spočíva v rozhraní bluetooth. Bluetooth umožňuje bezdrôtové prehrávanie hudby zo smartfónov, notebookov alebo tabletov. Silný zvuk zabezpečujú dva stereo reproduktory, ktorým sekundujú dva malé basové reproduktory na podanie silných hĺbok. Okrem toho funkcia bluetooth umožňuje používať rádio ako hands-free na pohodlné volanie aj počas varenia.

Kuchynské rádio auna KR-130 ponúka vo výbave vodeodolný dotykový displej na ovládanie všetkých funkcií. Rádio tak môžete počas varenia jednoducho ovládať a následne vyčistiť utierkou.

K základnej výbave patrí FM PLL tuner so 40-miestnou úložnou pamäťou na stanice a LED osvetlenie pracovnej plochy. Mimoriadnu výhodu ponúkajú kuchynské hodiny na presné odsledovanie času varenia. Rozšírené funkcie budíka - ako duálny alarm, funkcia snooze alebo sleep timer - uzatvárajú funkcionálny rozsah rádia. Ako tón budíka môžete nastaviť rádio alebo signálny tón.

Dostupné farby: biela (10031854), strieborná (10031855)

• Manuál v cudzom jazyku

Splnil očakávané.

• , zakúpené v Klarstein

• Pekný zvuk, veľmi šikovne radio v kuchyni, alebo aj do dielne

Chýba slovenský návod

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Malé rozmery, moderný dizajn, dobrý zvuk (najmä v režime Bluetooth, najmä ak ho považujete za kuchynské rádio). Dobre čitateľný, kontrastný displej.
    • Ovládacie gombíky nie sú osvetlené, myšlienka, že sa ich bude vždy "dotýkať kuchárska ruka" ako kuchynské rádio, takže by sa mali dať ľahko zotrieť, je dobrá, ale na oplátku sa ťažko hľadajú, najmä v tme.
    • Čo sa týka toho, čo považujem za najväčší problém novších verzií: nemôžete vyhľadávať podľa frekvencie a ukladať stanice jednotlivo, k dispozícii je len funkcia automatického vyhľadávania, ktorá niekedy funguje dobre, ale niekedy uloží stanice so slabším signálom a zoznam sa dá len znovu vyhľadať, nie upraviť. Z tohto dôvodu mi nefungoval a nakoniec som ho bohužiaľ poslal späť.

V podstate by to bolo šikovné malé zariadenie, ale bohužiaľ pre mňa nefungovalo.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Malá veľkosť, dobrý hlas a pekný vzhľad.

Mal som staré zlé kuchynské rádio.

• , automaticky preložené z Compari.ro
    • Spokojný s kvalitou príspevkov, cena
    • V automatickom režime sa 40 príspevkov nevytlačí, v manuálnom režime som si nemohol nič zapamätať, popis v príručke mi to neobjasnil.

Pretože ide o nemecký výrobok

• Funkcie, ktoré má.
    • Zobraziť zoznam skladieb

To je to, čo som hľadala do kuchyne, hoci by som uvítala výrobok s displejom, ktorý by zobrazoval viac detailov.

• , zakúpené v Electronic Star

Výrobok som zakúpila hlavne na počúvanie FM rádia. Automatické vyhľadávanie umožňuje uloženie až 40 staníc. U nás vyhľadalo 16 staníc s dostatočným signálom. Ich kvalita je dobrá, väčšinou veľmi dobrá. Ostatné funkcie rádia budík, časovač , bluetooth ... nie sú pre mňa prioritné, ale ďalší ich asi ocenia.
    Veľkým mínusom je pre mňa nečitateĺnosť ikoniek tlačidiel funkcií, na svetelnom paneli. Na čiernom pozadí sú takmer nevidieť ani cez deň, pri večernom osvetlení už vôbec. Pomohla som si prelepením najpoužívanejších, pomocou dierkovača a samolepky prefarbenej šedou. Veľkosť presne sadla

skvelý pomer cena/kvalita

• , automaticky preložené z Compari.ro

Výrobok má časovač a jasný zvuk a je namontovaný na ideálnom mieste v kuchyni. Nemá RDS a príjem rádia by mohol byť lepší,