Sony SRF-18

AUX · UKW
DAB tuner

Super

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Malé stereofónne AM/FM rádio s moderným dizajnom a s možnosťou pripojenia mp3 prehrávača.

Odporúčam , šikovne stereofónne AM/FM rádio pre starších ľudí.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Kvalitný príjem bez šumov, dobrý vzhľad, ovládanie veľmi dobré, plne som spokojný. Za prijateľnú cenu, malé rozmery veľmi slušný výkon.
    • Nezistil som žiadne nedostatky.

Som spokojný a doporučujem rádijko aj iným. malé rozmery, vojde do vrecka , dobrý výkon.

Funkcie
AUX · UKW
DAB tuner

2013. Prenosné rádio

Vychutnajte si rádio FM/AM kdekoľvek. Počúvajte obľúbené rozhlasové programy, nech ste kdekoľvek.

Externý reproduktor pre hudobné prehrávače MP3. Zvukový vstup a dodávaný kábel umožňuje stereofónne prehrávanie hudby z digitálnych hu

• nehodnotím
    • nehodnotím,
    • no bez označenia počtu hviezdičiek to neprechádza

Ide len o poznámku, sám som toto rádio ešte nekupoval.
    Nezdajú sa mi uvádzané rozmery, nie je to omyl?

Super

• , zakúpené v Shoppie.sk

Odporúčam , šikovne stereofónne AM/FM rádio pre starších ľudí.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Nezistil som žiadne nedostatky.

• da sa prehravat mp3 po pripojeni
    • na obrazku vyzera ovela robustnejsie - jeto taky maly plastovy transistorik - cena je prehnana

na obrazku vyzera na kvalitnejsie spracovanie - je to vsak maly, lahky tranzistorik - patricne predrazeny.