Sony ICF-S22

• -dizajn
    • -kvalita
    • -zvuk
    • - zatiaľ som nič nenašiel

Odporúčam tento produkt, pomer kvalita a cena zodpovedá mojim požiadavkám a som s rádiom veľmi spokojný

Hĺbka
Vstavané rádio
200 g
DAB tuner

Osobné rádio Sony ICF S22

Prenosné FM/AM rádio s indikátorom ladenia a externým reproduktorom

• Tuner:

• Konektory:
  • Slúchadlový výstup: Mono 3,5 mm jack

• Napájanie:
  • Napájanie: Na batérie
  • Typ batérií: R6, AA (tužková)
  • Približná výdrž na alkalické batérie: 120 hod.

Prevedenie:

som spokojná

• , zakúpené v Alza.sk

• lebo som spokojnas produktom

produk sa mi dobre použiva som spokojna 2som kupila dakujem

• dostal som to radio za bonus body, asi pred 11 rokmi a dodnes neskutocne pekne hra. nemozem nic ale absolutne nic kritizovat. ano aj baterie vydrzia dlho.
    • nic, ale absulutne nic sa neda vytknut.

doporucujem kazdemu, kto potrebuje mat male radio. neskutecne dobra hlasitost. chcel som ale uz na 220 voltov. cital som rozne recenzie tak som sa rozhodol pre panasonic 3500. nuz, pravda je taka, ze sa to nedalo pocuvat a po troch dnoch som panasonic vyhodil a navstivil som kamenak a tam mi doporucili sony 704 za 29 eur a na 220 voltov. ked som to radio zapol bol som velmi milo prekvapeny, neda sa to porovnat s panasonicom. mam to co som chcel. mozem dobre naladit stanice, dizajn ja takisto pokrokovy a vkusny. nema nic na viac ako vstup na usb a pod.

• , zakúpené v Shoppie.sk

• -cena
    • -funkcie
    • -dizajn
    • -kvalita
    • -zvuk
    • - zatiaľ som nič nenašiel

• je velmi vyborny a a ma dobre vlastnosti
    • nemam nic proti tomuto produktu

a je to velmi dobry produkt