Sony ICF-8S

Typ
Prenosné

• , zakúpené v DOMOSS

Malé kvalitné analógové rádio s veľkým a dobrým reproduktorom.

• , zakúpené v SHARK.sk

• Malý, kvalitný reproduktor, aj napriek mono prevedenia hrá veľmi pekne!
    • Perfektná cena, pekný dizajn.

ODPORÚČAM, ODPORÚČAM, ODPORÚČAM

Typ
Prenosné

Prenosné rádio FM / AM s externým reproduktorom. Ponúkne vám analógový tuner FM/AM, remienok na zápästie pre pohodlné prenášanie, konektor pre slúchadlá ako aj kompaktný dizajn. Výdrž batérie až 42 hodín. Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• , zakúpené v DOMOSS

Malé kvalitné analógové rádio s veľkým a dobrým reproduktorom.

• maly
    • po 7 rokoch mi
    • nefunguje tlačitko zapnuť,vypnuť.-Prepinač ma 3 polohy.
    • Proste to nevidrži každy den zapinať a vypinať ten kontakt vam odide a radio už nezapnete.

nič moc preferujem radčej tlačitko a nie prepinač

• , zakúpené v SHARK.sk

• Malý, kvalitný reproduktor, aj napriek mono prevedenia hrá veľmi pekne!
    • Perfektná cena, pekný dizajn.

ODPORÚČAM, ODPORÚČAM, ODPORÚČAM