Panasonic RF-U350

• , zakúpené v HENRY - ITSK

• kvalitný zvuk
    • ekvalizér
    • digitálny tuner
    • výsuvná anténa sa nedá otáčať, polohovateľná je len do strán, čo je niekedy nepraktické

Panasonic, pre mňa overená kvalita
    naozaj dobrý zvuk na prenosné rádio

• , zakúpené v Alza.sk

• všetko tento produkt v Košiciach bol len u Vás ,
    • nie

zatiaľ bez

• , zakúpené v OKAY.sk

• RDS, dobrý zvuk, automatické ladenie, hodiny, možnosť nastavenia sleep, niekedy sa hodí funkcia spomalenia reči.
    • Nepodsvietený displej,
    • anténa sa dá vyklápať len vpravo,vľavo - nie je otočná.

Čo je proti, nie je až tak na závadu, aby som toto rádio nedoporučil, pretože hrá veľmi slušne.

Typ

Hodiny, časovač

Funkcia spomalenia reči

Výsuvná teleskopická anténa

Výstup pre slúchadlá

• Napájanie: sieť 230 V alebo batérie (6x typ C / LR14)
  • Rozmery (ŠVH): 270 x 152 x 76 mm

• nie

zatiaľ bez

• chytá Slovensko 1 tam, kde sa ostatné rádiá ani nechytajú
    • digitálny tuner

perfektné rádio, dlho som vyberala ale som veľmi spokojná, chcela som niečo, čo zapojím do siete a proste to hraje a spoľahlivo. môj sen sa mi splnil. po nekonečnej dobe, čo som sa snažila chytiť Slovensko 1, len toto rádio to dokázalo bez problémov. Je síce drahšie, ale neľutujem jediné euro zaň

• , zakúpené v OKAY.sk

• Nepodsvietený displej,
    • anténa sa dá vyklápať len vpravo,vľavo - nie je otočná.

• , zakúpené v golias.sk

• ukladanie staníc, RDS, jednoduchá manipulácia, ovládanie hlasitosti, ladenie
    • zatiaľ neviem

Hľadal som kvalitné rádio, ktoré nám v kuchyni vydrží dlhšie tak ako to dokázali rádiá kedysi, výber podobných rádií nie je veľký, zatiaľ Panasonic RF-U350 spľňa naše požiadavky. Posledné rádio Philips AE2160 nám vydržalo 4 roky, teraz sa na ňom už nedá poriadne nastaviť stanica.

• , zakúpené v Shoppie.sk

• - rotačný kóder pre ladenie staníc a ovládanie hlasitosti, nehrozí teda že časom bude počuť nejaké šumenie či praskanie pri menení hlasitosti
    • - spolu až 10 predvolieb na rádiá
    • - dlhá anténa, dobrý príjem
    • - pomerne kvalitná reprodukica zvuku, v porovnaní s rádiobudíkom veľmi veľký rozdiel :)
    • - display zobrazuje aj názvy stacníc a pesničiek!
    • - cena
    • - chcelo by to podsvietený displej

S našim novým kuchynským rádiom som veľmi spokojný keďže ma pomerne kvalitný zvuk a dobré vyhotovenie.
    Ovládanie je veľmi intuitívne, netreba ani čítať manuál.
    Najviac sa mi páči ovládanie hlasitosti, ktoré nieje riešené tradičným premenným rezistorom (potenciometrom) ale rotačným kóderom (to je tá vec čo sa dá točiť donekonečna).
    Vytknúť môžem len málo čitateľný displej bez podsvietenia (hold toto nieje rádiobudík :D).

Celkovo ale super kúpa, verím, že za tú cenu bude fungovať veľa rokov.

• , zakúpené v NAY Elektrodom

• dobrý príjem a zvuk, ľahke ovládanie
    • zatiaľ nič

vhodný i pre starších ľudí

• , zakúpené v HEJ.sk

• na takého krpca dobrá kvalita zvuku,
    • prekvapivo dobrý príjem, sme za kopcom, iné rádia majú problém s FM signálom, no toto chytá všetko, čo som chcel
    • predvolený 4 stupňový equalizér
    • fungujúce RDS
    • predvoľby staníc na tlačítka - netreba ladiť otáčaním koliečka
    • nič ma nenapadá, akurát som zvedavý, ako dlho vydrží hrať na
    • baterky ( 6 kusov stredných LR14 ), v návode to nebolo uvedené

dobrý tranzistorák, dlho som vyberal, som spokojný

• , zakúpené v talkive

• Dizajn, pohodlne a intuitivne ovladanie
    • Iba jeden sirokopasmovy reproduktor, skoda, ze nema prisvieteny LCD displej pri zapnutom stave

Vyborny produkt, funkcia RDS, funkcia spomalenia reci, predvolieb by mohlo byt viac ako 10

• , zakúpené v HEJ.sk

• v danej cenovej kategórii maximálna kvalita, citlivejší príjem, ako obdobné staršie modely toho istého výrobcu, rds
    • škoda, že sa anténa nedá natáčat do všetkých smerov, iba do bokov

dobrá kúpa, odporúčam na chatu, večerné počúvanie pri posedávaní pred počítačom