Orava RBD-604

• praktické
    • pekný vzhľad

Podľa obrázka a popisu sa mi zdal praktický, preto som ho vybrala ako darček pre mamu, slúži veľmi dobre, veľmi sa jej páči a zatiaľ sme neprišli na žiadne negatívum. Produkt vrelo odporúčam.

• je super

CD prehrávač:

Nie

Ďalšie funkcie:

LW/FM

Funkcia SLEEP (automatické vypnutie)

Budenie rádiom alebo bzučiakom

Funkcia SNOOZE (opakovaný alarm)

Záložná batéria pre udržanie správneho času pri výpadku el. prúdu

• ok az na jednu vec
    • ak sa chcete zobudiť pípaním, nemôžete zaspávať počúvaním rádia (sleep) pretože hlasitosť (volume) musí byť vypnutá. Riadne nedomyslená vec od výrobcu.

• praktické
    • pekný vzhľad