Hyundai RC 606 RETRO

rádiomagnetofón • stereofónne reproduktory 2× 3 W • analógový tuner FM/AM • CD prehrávač (CD-R/RW) • podpora MP3, WMA...
Doporučená ponuka Skyelektro Prievidza

Na sklade • 1 variant3,99 €718 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,99 €96 % • 1 000 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma95 % • 672 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €166 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma10 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant1,99 €98 % • 12 084 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie

Typ
Prenosné
Vstavané rádio
USB
CD
DAB tuner

• , zakúpené v Andrea Shop

Krásne retro rádio, maximálna spokojnosť.

• Dobrý pomer cena-dizajn-kvalita
    • Prehráva formát mp3
    • Kvalitné spracovanie dreva
    • Nemá diaľkové ovládanie/oproti podobným výrobkom/
    • Označenie programovacích tlačidiel pri cd prehrávači nie je vôbec vidno

Rádio s cd prehrávačom splnilo moje očakávanie, dizajn retro štýlu pre ktorý som ho hlavne vyberal sa mi hodí,,rádio hraje kvalitne, tak isto aj cd prehrávač, ako mínus by som označil nečitateľné označenie programových tlačidiel pri cd prehrávači
    a absenciu diaľkového ovládača.Od tohoto výrobku neočakávajte technologické vychytávky, jedná sa o priemerné rádio a cd prehrávač osadené v masívnom dreve.
    S výrobkom som spokojný.

USB
CD
DAB tuner

• , zakúpené v Andrea Shop

Krásne retro rádio, maximálna spokojnosť.

• Dobrý pomer cena-dizajn-kvalita
    • Prehráva formát mp3
    • Kvalitné spracovanie dreva
    • Nemá diaľkové ovládanie/oproti podobným výrobkom/
    • Označenie programovacích tlačidiel pri cd prehrávači nie je vôbec vidno

S výrobkom som spokojný.

• Vzhľad zariadenia
    • Je dobrý len ako kus nábytku, pretože zdvihnúť rádio je náročné.

Vzhľad zariadenia

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Spĺňa moje potreby, zvuk rádia a CD je dobrý. Vzhľadom na to, že nie som technicky zdatný, možnosti, ktoré ponúkajú produkty vyššej triedy, by som aj tak nevyužil. Pre mňa bol nákup retro rádia špeciálne určený a výrobok, ktorý som si kúpil, túto požiadavku spĺňa.
    • Prehrávač CD funguje perfektne až do polovice diskov, ale potom zaostáva, preskakuje a nie je príjemný. Tento problém som telefonicky a e-mailom nahlásil zákazníckemu servisu deň po prijatí výrobku 10. decembra 2015 a nedostal som žiadnu odpoveď.
    • Som vo Veszpréme, dnes ho môžem vrátiť do predajne v Székesfehérvári na opravu.

Z nostalgie som dlho hľadal rádio so starým CD, takže som bol veľmi rád, keď som ho našiel na internete.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Vyzerá to dobre. ako reg. bol. cítim sa dobre. vyhovuje mi to v každom ohľade.

Okrem rádia by mal mať aj CD prehrávač.

• Vyborny vzhlad, kvalita zvuku
    • Slaba hlasitost

Som spokojny s produktom

• krásne, jednoduché ovládanie

Originálny doplnok aj do moderného interiéru.

• , zakúpené v oconline.sk

• Dizajn funkčnosť

Maximalna spokojnosť

• , zakúpené v HEJ.sk

• Štýlový dizajn
    • Dobrý zvuk
    • Nezaškodila by dlhšia fm-anténa

Tovar mi plni účel na ktorý som ho kúpil

• , zakúpené v HEJ.sk

• Hľadal som ničo čo mi bude fachčiť celý deň na jedno CD

Je to šupa